Fullstack Java Developer

Nr ref.:
0038/2022

Lokalizacja:
Remote | Warszawa

Data dodania:
2022-05-21

Nasz klient:

Prowadzimy rekrutację do firmy z branży FinTech.  Firma dostarcza własne rozwiązania z zakresu transakcji elektronicznych  i obsługuje płatności internetowe oraz ponad 515 tyś. terminali POS w 11 krajach Europy, ponad 1,5 miliarda transakcji rocznie.

Co wyróżnia ofertę:

  • 100% praca zdalna lub hybrydowa - biuro w Warszawie - Ty wybierasz
  • Tworzenie nowoczesnych,  skalowalnych rozwiązań
  • Doświadczony zespół
  • Wykorzystywanie najlepszych praktyk w rozwoju oprogramowania
  • Elastyczne formy zatrudnia i warunki pracy
  • Międzynarodowe zespoły

Forma zatrudnienia:

  • B2B lub umowa o pracę

Metodologia pracy:

  • 10-osobowy zespół
  • developerzy: backend, frontend

Oferta:

Przy zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę:

  • prywatna opieka medyczna, w tym stomatologiczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie nauki języków obcych
  • dofinansowanie kursów i szkoleń
  • elastyczny czas pracy
  • udogodnienia w biurze

Zadania:

Jakie będą Twoje zadania? Będziesz:

  • projektować aplikacje, pisać kod  oraz wdrażać aplikacje: warstwę  front-end (Angular, JS, CSS) i  back-end (JEE)

  • wspierać programistów i testerów podczas realizacji zmian systemowych oraz w trakcie testów tych zmian

  • brać udział w code review
  • współpracować  z project managerami oraz z użytkownikami przy identyfikacji wymagań biznesowych oraz proponować  zmiany funkcjonalne w systemach
  • współpracować z dostawcami systemów informatycznych

  • śledzić i analizować najnowsze technologie oraz  zmiany w branży IT pod kątem możliwości ich wykorzystania w rozwijanych i utrzymywanych aplikacjach

  • przygotowywać  wyceny prac dla planowanych i realizowanych projektów
  • opiniować projekty rozwiązań systemowych i konsultować je  ich z architektami, analitykami oraz pozostałymi programistami

Twój profil:

Co potrzebujesz znać i jakie musisz mieć doświadczenie?

  •  5-letnie doświadczenie w roli programisty back-end (JEE) oraz front-end (Angular, JS, CSS)
  • JEE

  • Angular

  • JS/CSS

  • relacyjne bazy danych

  • praktyki wytwarzania oprogramowania (RUP, XP, Agile)

  • doświadczenie z SOA, Web Services, SOAP, JMS, Servlets

  • praktyczna znajomość wzorców projektowych, języka SQL oraz framework’ów ORM

  • znajomość UML i framework’ów MVC

  • Apache Camel, JBoss Fuse, ESB, OSGi

  • HTML, HTML5, XML, XPath

  • Tomcat, Jetty, Active MQ

  • GIT, Maven, Artifactory, Sonar, JUnit

  • Linux

  • praktyczna znajomość narzędzi do bugtrackingu

  • doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak JIRA, Confluence, Bamboo, Stash

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (min. B2)

Proces Rekutacyjny:

  • zdalny proces rekrutacji

WORLDWIDE RECRUITMENT
SP. Z O.O.

+48 696 448 221

ul. Mikołaja Kopernika 5/lu8, 00-367 Warszawa

Chcesz porozmawiać na temat naszego wsparcia?

Zostaw nam wiadomość

Zazwyczaj odpowiadamy w ciągu kilku godzin. Możesz również umówić się z nami na konkretny termin rozmowy klikając na poniższy link do naszego kalendarza.

Umów się w kalendarzu